Корекција

Разно разни муабети кои од некоја причина неможат да си го пронајдат своето место во некоја тема

Корекција

Postby Vujce » 02 Dec 2014, 21:23

Се моли админот да ја корегира листата со податоци на членството бидејки не е вистинита годинава бар.
Као мирувач можеби немам право да да го барам ова :roll: ,али немора посетителите на насиов сајт да се доведуваат во заблуда.
Vujce
 
Posts: 33
Joined: 17 Feb 2014, 18:59

Re: Корекција

Postby Leon » 03 Dec 2014, 13:15

na koja lista mislis vujce da se koregira
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje

Re: Корекција

Postby Vujce » 10 Dec 2014, 22:42

Gledam objasneto e vo temata za izmenite a konkretno mislev okolu vozniot park na clenovite.
Vujce
 
Posts: 33
Joined: 17 Feb 2014, 18:59

Re: Корекција

Postby Leon » 20 Dec 2014, 20:21

Vujce wrote:Gledam objasneto e vo temata za izmenite a konkretno mislev okolu vozniot park na clenovite.Kazi Ujak kade e greskata vaka ne te razbiram na sto mislis?
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje

Re: Корекција

Postby Vujce » 22 Dec 2014, 10:32

Vo delot koj sto vozi napravi popravki na toa mislam.
Vujce
 
Posts: 33
Joined: 17 Feb 2014, 18:59

Re: Корекција

Postby Leon » 22 Dec 2014, 17:05

Vujce wrote:Vo delot koj sto vozi napravi popravki na toa mislam.


napraveni se ujce te gi po novo ako ima nesto zabeleska pisi konkretno i toa ke go ispravime
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje


Return to Општо

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron