Ноќни Волци 2013

Надворешни и Домашни собири,журки,забави

Ноќни Волци 2013

Postby Leon » 11 Jun 2013, 12:20

9ти Интернационален Мото Фестивал во организација на Ноќни Волци ке се одржи во близина на Кавадарци на спомен местото нарецено 12 Ваташки Младинци. Локацијата можете да ја погледнете и на следните GPS координати: 41,401399 22,028467 најавена е многу музика и забавни содржини. обезбедено е место за камп за оние кои сакаат да преноќат.

Image

Пријавување и организација во четврток на состанок.
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje

Return to Мото Настани-Собири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron