Слободно возење- Софија

Надворешни и Домашни собири,журки,забави

Слободно возење- Софија

Postby tate » 21 Oct 2011, 19:48

На 17.12.2011 (сабота навечер )во Софија,на затворениот стадион, ќе се одржи последниот натпревар од светскиот шампионат во слободно возење.
Нашиот член од Бугаријка ( Иван) се понуди да ни обезбеди карти и сместување за вечерта... картите се околу 40 еур за добрата трибина, за смештајот че видиме во зависност од бројката на пријавени.. Во колку има заинтересирани, наредниот состанок да донесат по 40 еур за карта..
Кога ќе ја имаме бројката,ќе се договориме со што ќе одиме...автобус,комбе или коли..
Толку засега !!
User avatar
tate
 
Posts: 129
Joined: 23 Oct 2009, 07:13

Return to Мото Настани-Собири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron