Мото тура Мариово (3-5 Јуни)

Надворешни и Домашни собири,журки,забави

Мото тура Мариово (3-5 Јуни)

Postby Divider » 01 Jun 2011, 14:04

Викендов ќе се одржи 4-та Мото тура Мариово, односно петок, сабота и недела (3-5 Јуни).
Укината е и влезницата која порано чинела 200 денари, со што влезот и престојот во кампот е слободен.
Програмата е стандардна, од петок напладне, до недела напладне, со стандардни интересни активности, музика, егзотични танчерки, коктели, absinthe shots, Go-Go девојки итн.

Има заинтересирани да се оди?
Divider
 

Re: Мото тура Мариово (3-5 Јуни)

Postby Leon » 20 Dec 2014, 12:38

Jas idam a se nadevam i drugite koi se na um za idenje ke dojdat na sostanok da se prebroime i dogovorime za poagjanje.


Last bumped by Anonymous on 20 Dec 2014, 12:38.
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje


Return to Мото Настани-Собири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron