МОТО СРЕЩА - "City Dogs" MCC - Перник 3-5.06.11г. Бугарија

Надворешни и Домашни собири,журки,забави

МОТО СРЕЩА - "City Dogs" MCC - Перник 3-5.06.11г. Бугарија

Postby City Dogs » 10 May 2011, 20:31

zdravo drugari iz makedonia pi6eme vi iz bugaria zapovedaite na moto skup u bugaria-Pernik-CITY DOGS MCC ako sakate da se qvite ke vi pratime info na va6iot forum


Здраво, колеги со момчињата од City Dogs MCC Pernik сакаме да ве поканиме на првата официјална мото состанок во полите на Витоша, локација-во месноста помеѓу с.Боснек и с.Чуйпетлово na 03-05.06.201г. (39km од Софија) Ќе биде мило да ни почитува со своето присуство и да пиеме по пиво, две заедно. Добредојде! за повеќе информации во темата ни тука

""Здравейте, колеги с момчетата от City Dogs MCC Pernik искаме да Ви поканим на първата ни официална мото среща в полите на Витоша, локация- в местността между с.Боснек и с.Чуйпетлово na 03-05.06.201г.(39km от София) Ще се радваме да ни уважите с присъствието си и да пием по бира , две заедно. Заповядайте!!! за повече информация в темата ни тук http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,60242.0.html""

Слики локација - http://myozov.snimka.bg/?album;aid=588201
City Dogs
 

Re: МОТО СРЕЩА - "City Dogs" MCC - Перник 3-5.06.11г. Бугарија

Postby City Dogs » 20 Dec 2014, 13:43Last bumped by Anonymous on 20 Dec 2014, 13:43.
City Dogs
 


Return to Мото Настани-Собири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron