Велико Трново Бугарија - 2011

Надворешни и Домашни собири,журки,забави

Велико Трново Бугарија - 2011

Postby Sterja » 18 Apr 2011, 08:24

Другари,

Верувам повеќемина го имате видено постот на motori.com за собирот на Ноќни волци - Бугарија.
http://motori.com.mk/forum/10-moto-nast ... obir#58963

Јас сум заинтересиран доколку има и други заинтересирани од нашиот клуб и се разбира доколку прогнозата за тие денови е културна :)
Sterja
 
Posts: 10
Joined: 16 Sep 2010, 20:59

Re: Велико Трново Бугарија - 2011

Postby Ivan Kuvendji » 19 Apr 2011, 18:37

Za odenje vo Veliko Trnovo - Bugaria, sigurno ne ni treba nikoj da ne nosi ili vodi, golemi sme si samite.
Bratskata ljubov koja naednas se probudi kaj bratstvoto N.W. , e nivna nova direktiva i nivna politika.
Sekako e dobro da se druzime, no toa e mozno samo ako se - sretneme na isti manifestacii.
User avatar
Ivan Kuvendji
 
Posts: 8
Joined: 03 Nov 2009, 21:32

Re: Велико Трново Бугарија - 2011

Postby Sterja » 20 Apr 2011, 19:30

Разбрав,
Кога подобро размислив и мене ми искрсна некоја обврска за тие дена :)
Поздрав,
Sterja
 
Posts: 10
Joined: 16 Sep 2010, 20:59


Return to Мото Настани-Собири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron