ТУРЦИЈА - 2010

Место каде може да раскажете свое доживување

Re: ТУРЦИЈА - 2010

Postby tate » 28 May 2010, 21:39

Тоа беше од мене и од прва рака, останатите фотографии ќе ги гледате во галерија, кога ќе му бидат дадени на Леон!!
User avatar
tate
 
Posts: 129
Joined: 23 Oct 2009, 07:13

Re: ТУРЦИЈА - 2010

Postby Leon » 28 May 2010, 22:32

Браво!.
Браво!.
Ај добро ни дојдовте многу убав помин сте имале баш не радува фактот дека се поминало во најдобар ред без проблеми и застои.

А да чекам слики за во галерија а и текстов да го спакуваме за на насловна би било многу добро.
User avatar
Leon
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 98
Joined: 19 Oct 2009, 14:00
Location: Skopje

Re: ТУРЦИЈА - 2010

Postby Ivan Kuvendji » 28 May 2010, 23:21

Хмммм... покрај прекрасната земја и патеписот, уживав и во високото ниво на презентирањето на доживувањата.

Благодарејќи на талентот на Зоки, успешно и во голема мера успеа да ми ги пренесе впечатоците, емоциите и атмосверата на ниво на 3D техника.

Ви благодариме, наши аџии..
User avatar
Ivan Kuvendji
 
Posts: 8
Joined: 03 Nov 2009, 21:32

Re: ТУРЦИЈА - 2010

Postby BrankoS » 20 Jun 2010, 21:18

Бидејки си го одмарам коленото и ребрата, тек сега стигнав да јаа прочитам репортажава. Едино што можам да кажам е браво тате за тоа што успеа да ни ја доловиш убавината на ова патешествие. Верувам дека репортажава ќе замисли и други од клубов за учество во некоја слична авантура.
Браво на целата група !!!
BrankoS
 
Posts: 18
Joined: 05 Dec 2009, 01:00

Previous

Return to Мемоари од членовите на Мото Скопје

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron